RCG06034K70JNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 272 113
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 5 719
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
4.7 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCG06034K70JNEA
Numer produktu DigiKey
541-1802-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCG06034K70JNEA
Opis
RES 4.7K OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCG06034K70JNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)