CRG0603F4K7/10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 801 445
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 88 145
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
TE Connectivity
Panasonic Industry
Panasonic Industry
4.7 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0603F4K7/10
Numer produktu DigiKey
CRG0603F4K7/10-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603F4K7/10
Opis
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0603F4K7/10 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)