RCG06032K20JNEA
Numer produktu DigiKey
541-1800-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1800-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1800-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG06032K20JNEA
Opis
RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
2.2 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCG06032K20JNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)