RMCF0603JT2K20
Numer produktu DigiKey
RMCF0603JT2K20TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0603JT2K20CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0603JT2K20DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0603JT2K20
Opis
RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
2.2 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0603JT2K20 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)