RCG040233K0JNED jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 5 669
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Panasonic Industry
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
33 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCG040233K0JNED
Numer produktu DigiKey
541-1769-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCG040233K0JNED
Opis
RES 33K OHM 5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCG040233K0JNED Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)