CRCW040233K0JNED
Numer produktu DigiKey
541-33KJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-33KJCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-33KJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW040233K0JNED
Opis
RES 33K OHM 5% 1/10W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW040233K0JNED Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)