IMC1812ER270K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bourns Inc.
W magazynie: 1 759
Arkusz danych
27 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 170 mA Maks. 3,6Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IMC1812ER270K
Numer produktu DigiKey
IMC1812ER270K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC1812ER270K
Opis
FIXED IND 27UH 170MA 3.6 OHM SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IMC1812ER270K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,6Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)