CM453232-270KL
Numer produktu DigiKey
118-CM453232-270KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CM453232-270KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CM453232-270KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-270KL
Opis
FIXED IND 27UH 170MA 3.6 OHM SMD
Szczegółowy opis
27 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 170 mA Maks. 3,6Ohm 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CM453232-270KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,6Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)