IMC1210SY1R5J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 3 914
Arkusz danych
TDK
1.5 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 370 mA Maks. 850mOhm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210 (3225 Metric)
IMC1210SY1R5J
Numer produktu DigiKey
IMC1210SY1R5J-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC1210SY1R5J
Opis
FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 850mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
85MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,095" (2,41mm)