NLV32T-1R5J-EF
Numer produktu DigiKey
445-16568-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-16568-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-16568-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NLV32T-1R5J-EF
Opis
FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 370 mA Maks. 850mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NLV32T-1R5J-EF Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 850mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
85MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)