IMC1210ER1R5J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 3 914
Arkusz danych
TDK
1.5 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 370 mA Maks. 850mOhm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210 (3225 Metric)
IMC1210ER1R5J
Numer produktu DigiKey
IMC1210ER1R5J-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC1210ER1R5J
Opis
FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 850mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
85MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,095" (2,41mm)