IHLP2525CZER3R3M11
Numer produktu DigiKey
541-2580-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2580-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2580-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP2525CZER3R3M11
Opis
FIXED IND 3.3UH 7A 26 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 7 A Maks. 26mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IHLP2525CZER3R3M11 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 26mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,270" x 0,255" (6,86mm x 6,47mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)