CSAB0730-3R3M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB0730-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB0730-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB0730-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB0730-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 7.8A 22.0 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 7.8 A Max. 22,0mOhm 2-SMD Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Modele EDA/CAD
CSAB0730-3R3M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Max. 22,0mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Funkcje
Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,260" (7,25mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A