IHLP2020CZER150M01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 265mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHLP2020CZER150M01
Numer produktu DigiKey
541-1273-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1273-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
IHLP2020CZER150M01
Opis
FIXED IND 15UH 1.9A 265 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IHLP2020CZER150M01 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 265mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,216" x 0,204" (5,49mm x 5,18mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)