IHLP2020CZER100M01
Numer produktu DigiKey
541-1272-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1272-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1272-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP2020CZER100M01
Opis
FIXED IND 10UH 2.5A 164 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 164mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHLP2020CZER100M01 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 164mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,216" x 0,204" (5,49mm x 5,18mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)