SRP5030TA-100M
Numer produktu DigiKey
SRP5030TA-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP5030TA-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP5030TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP5030TA-100M
Opis
FIXED IND 10UH 2.75A 128 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.75 A Maks. 128mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP5030TA-100M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 128mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,5A