IHLE4040DDEW470M5A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 709
Arkusz danych
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 178mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHLE4040DDEW470M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDEW470M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDEW470M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDEW470M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDEW470M5A
Opis
FIXED IND 47UH 3.1A 178 MOHM SMD
Szczegółowy opis
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 178mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5,22MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)