IHLE4040DDER470M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDER470M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDER470M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDER470M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDER470M5A
Opis
FIXED IND 47UH 3.1A 178 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 178mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 178mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5,22MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)