CPRX2520L-2R2MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPRX2520L-2R2MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPRX2520L-2R2MC
Opis
FIXED IND 2.2UH 75A 0.42 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 75 A Maks. 0,42mOhm Pionowy, 2 wtyki PC Przewód płaski, wysoki prąd, cewka indukcyjna mocy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPRX2520L-2R2MC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,42mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Funkcje
Przewód płaski, wysoki prąd, cewka indukcyjna mocy
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 2 wtyki PC
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2520
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,984" x 0,819" (25,00mm x 20,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
110A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,856" (21,75mm)