IDC5020ER1R0M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 1 603
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 988
Similar
TDK
W magazynie: 460
TDK
Pulse Electronics
Signal Transformer
1 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.8 A Maks. 9mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IDC5020ER1R0M
Numer produktu DigiKey
IDC5020ER1R0M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IDC5020ER1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IDC5020ER1R0M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
9A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,510" x 0,370" (12,95mm x 9,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,21mm)