B82476B1102M100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 988
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Pulse Electronics
Bourns Inc.
W magazynie: 893
Eaton - Electronics Division
1 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 7.5 A Maks. 8mOhm Niestandardowe