IDC5020ER101M
Numer produktu DigiKey
541-IDC5020ER101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IDC5020ER101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IDC5020ER101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IDC5020ER101M
Opis
FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Szczegółowy opis
100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 280mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IDC5020ER101M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 280mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,510" x 0,370" (12,95mm x 9,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,21mm)