UP2B-101-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UP2B-101-R |
Opis | FIXED IND 100UH 1.2A 270.7 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 270,7mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UP2B-101-R Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 950mA |
Prod. | Ekranowanie Nieekranowane |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 270,7mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,550" x 0,410" (13,97mm x 10,41mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,236" (6,00mm) |