IDC2512ER101M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 3 875
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 2 650
Arkusz danych
100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 1,27Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IDC2512ER101M
Numer produktu DigiKey
IDC2512ER101M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IDC2512ER101M
Opis
FIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IDC2512ER101M Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Prąd - nasycenia (Isat)
310mA
Seria
Ekranowanie
Nieekranowane
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,27Ohm
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,175" (6,60mm x 4,45mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,115" (2,92mm)