SDR0603-101KL
Numer produktu DigiKey
118-SDR0603-101KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SDR0603-101KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SDR0603-101KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDR0603-101KL
Opis
FIXED IND 100UH 380MA 950 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 380 mA Maks. 950mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDR0603-101KL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 950mOhm
Seria
Q przy częst.
28 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,228" (5,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
660mA