CW00515R00JE73HS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 389
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 98
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
15 Ohms ±5% 6,5W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW00515R00JE73HS
Numer produktu DigiKey
CW00515R00JE73HS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW00515R00JE73HS
Opis
RES 15 OHM 6.5W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW00515R00JE73HS Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)