CW00515R00JE12
Numer produktu DigiKey
541-CW00515R00JE12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW00515R00JE12
Opis
CW-5 15 5% E12 E3
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Ohms ±5% 6,5W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,22mm) (śr. x dł.)