CSC10A014K70GEK
Numer produktu DigiKey
CSC4.7KCC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC10A014K70GEK
Opis
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4,7k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Kategoria
Liczba wtyków
10
Producent
Vishay Dale
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
4,7k
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,990" x 0,098" (25,15mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C