Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 397
Arkusz danych
Bourns Inc.
W magazynie: 4 504
100k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CSC06A01100KGEK
Numer produktu DigiKey
CSC100KE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC06A01100KGEK
Opis
RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
6
Producent
Vishay Dale
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
6-SIP
Rezystancja (omy)
100k
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,590" x 0,098" (14,99mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
5
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C