4306R-101-104LF
Numer produktu DigiKey
4306R-1-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4306R-101-104LF
Opis
RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4306R-101-104LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
6
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
6-SIP
Rezystancja (omy)
100k
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,584" x 0,085" (14,83mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
5
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C