CRCW2512681KFKEG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 300
Arkusz danych
Bezpośrednie
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
681 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW2512681KFKEG
Numer produktu DigiKey
541-681KAFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW2512681KFKEG
Opis
RES SMD 681K OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW2512681KFKEG Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)