RMCF2512FT681K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 300
Udoskonalony
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
681 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF2512FT681K
Numer produktu DigiKey
RMCF2512FT681K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2512FT681K
Opis
RES 681K OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF2512FT681K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)