CRCW201010R2FKTF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
10.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW201010R2FKTF
Numer produktu DigiKey
CRCW201010R2FKTF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW201010R2FKTF
Opis
RES SMD 10.2 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW201010R2FKTF Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)