CRCW201010R2FKEF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | CRCW201010R2FKEF-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW201010R2FKEF |
Opis | RES SMD 10.2 OHM 1% 3/4W 2010 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW201010R2FKEF Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 2010 (5025 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |