CRCW121049R9FKTA
Numer produktu DigiKey
541-CRCW121049R9FKTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW121049R9FKTACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW121049R9FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW121049R9FKTA
Opis
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW121049R9FKTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)