RMCP1210FT49R9
Numer produktu DigiKey
738-RMCP1210FT49R9TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCP1210FT49R9CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCP1210FT49R9DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCP1210FT49R9
Opis
RES 49.9 OHM 1% 2/3W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49.9 Ohms ±1% 0,667W, 2/3W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCP1210FT49R9 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)