CRCW120647R0FKEA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 10 065
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 43 144
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa