CR1206AFX-47R0ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR1206AFX-47R0ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206AFX-47R0ELF
Opis
RESA 1206 47R 1% 250MW TC100
Szczegółowy opis
47 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)