CRCW0805220KJNTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 17 790
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 6 281
Arkusz danych
Udoskonalony
Bezpośrednie
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 134
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
220 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0805220KJNTA
Numer produktu DigiKey
CRCW0805220KJNTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0805220KJNTA
Opis
RES SMD 220K OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0805220KJNTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)