ERJ-P6WJ224V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 4 980
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 16 123
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
220 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa