Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 401
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 47 971
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 50 140
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Riedon products by Bourns
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa