CHV0805-FX-1003ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 75 742
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Bezpośrednie
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
YAGEO
Riedon products by Bourns
100 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CHV0805-FX-1003ELF
Numer produktu DigiKey
CHV0805-FX-1003ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHV0805-FX-1003ELF
Opis
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CHV0805-FX-1003ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)