CRCW0603124RFKEAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 468
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 342 114
Rohm Semiconductor
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
124 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603124RFKEAC
Numer produktu DigiKey
541-5155-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603124RFKEAC
Opis
RES 124 OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603124RFKEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)