RMC1/16K1240FTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 8 206
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 468
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Rohm Semiconductor
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
124 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/16K1240FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/16K1240FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/16K1240FTP
Opis
RES 124 OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)