CRCW020147R0JNED
Numer produktu DigiKey
541-CRCW020147R0JNEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW020147R0JNEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW020147R0JNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW020147R0JNED
Opis
RES SMD 47 OHM 5% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW020147R0JNED Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)