RMCF0201FT47R0
Numer produktu DigiKey
RMCF0201FT47R0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0201FT47R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0201FT47R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201FT47R0
Opis
RES 47 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RMCF0201FT47R0 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)