CRCW0201240RFNEE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 76 949
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 41 301
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
W magazynie: 631
Cal-Chip Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
240 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0201240RFNEE
Numer produktu DigiKey
CRCW0201240RFNEE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0201240RFNEE
Opis
RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0201240RFNEE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)