CAS02F2400CT
Numer produktu DigiKey
4713-CAS02F2400CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-CAS02F2400CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-CAS02F2400CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAS02F2400CT
Opis
ANTISULF RES0201 1% 240 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)