Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 960
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 43
Odpowiednik parametryczny
10 Ohms ±1% 1,75W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF7010R000FHEK
Numer produktu DigiKey
CMF7010R000FHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF7010R000FHEK
Opis
RES 10 OHM 1.75W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF7010R000FHEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)