CMF6010R000FHEK
Numer produktu DigiKey
CMF6010R000FHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF6010R000FHEK
Opis
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF6010R000FHEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)